NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Nowy rok szkolny 2018/19 rozpoczynamy ze zmianami. Mamy przyjemność przedstawić nową Panią Dyrektor naszego ośrodka Różę Banasik-Zarańską, która swoje obowiązki pełni od 9 lipca 2018r. Podczas pierwszej uroczystej rady pedagogicznej gościliśmy również Wicestarostę Powiatu Malborskiego Waldemara Lamkowskiego, Dyrektor SOSW w Malborku Małgorzatę Bychawską oraz Członka Zarządu SPOA w Malborku Panią Justynę Zaworską. Pani Dyrektor przywitała nas wspaniałym tortem i przedstawiła swoją koncepcję pracy ośrodka na kolejne lata. Podczas spotkania odbyło się również wręczenie aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego pani neurologopedzie naszego ośrodka Magdalenie Sokołowskiej.

Nowej Pani Dyrektor życzymy owocnej współpracy z całą społecznością ośrodka, wielu sukcesów i satysfakcji z pracy. Pani Dyrektor Małgorzacie Kornej serdecznie dziękujemy za wieloletni trud włożony w kierowanie ośrodkiem oraz za to, że zawsze miała na uwadze przede wszystkim dobro dzieci i  nas, swoich pracowników. Życzymy dalszych sukcesów w pracy.